Farár

Mgr. Marian Vojtko

od 1.7.2020 farár Studienka


Mgr. Stanislav Sabol

ord. 6.6.1976

1976 kaplán Zlaté Moravce
1978 kaplán Cífer
1979 kaplán Krakovany
1981 kaplán Starý Tekov
1982 kaplán Piešťany
1983 administrátor Rastislavice
1983 administrátor Veľké Zálužie
1997 administrátor Jakubov
2006 administrátor Štiavnické Bane
1.7.2009 farár Dojč
1.7.2017 farár Studienka
od 1.7.2020 zaslúžený dôchodok